Спортивне харчування для жінок і дівчат: Київ і вся Україна

Включення в раціон спеціальних спортивних добавок дає жінкам можливість за відносно короткий час позбутися від зайвих жирових відкладень і збільшити «суху» масу тіла.

Крім того, ці препарати збільшують силу і витривалість, що дозволяє зробити тренування довшим і суттєво підвищує їх ефективність.

Однією з умов, необхідних для створення ідеальної фігури, є проведення регулярних тренувальних сесій. Однак слід зазначити, що здебільшого успіх залежить від збалансованого раціону харчування.

Спортивне харчування для жінок

Сироватковий білок для жінок

Сироватковий білок – це один з основних протеїнів, які у великій кількості присутні у молоці і різноманітних кисломолочних продуктах.

Цей білок дозволяє жінкам наростити м'язову масу і забезпечує організм необхідним для росту м'язів «будівельним матеріалом». Безперечною перевагою сироваткового білка є те, що він надзвичайно легко засвоюється в травному тракті. Його розщеплення починається безпосередньо після надходження в організм (тобто вже в порожнині рота). Завдяки цьому, необхідні амінокислоти дуже швидко доставляються в м'язові тканини. Відомо, що навіть білок таких дієтичних тваринних продуктів, як риба або курячі грудки відносно повільно засвоюється в ранкові години, а також безпосередньо після фізичних навантажень. Білок молочної сироватки цього недоліку позбавлений, він дозволяє заповнити запас амінокислот в найкоротші терміни.

Купити спортивне харчування для жінок в Києві і по всій Україні за кращою ціною ви можете в популярному інтернет магазині Mordex.Net.

Спортивне харчування для жінок - гейнер

Наявні в цьому продукті пептиди стимулюють кровообіг в м'язовій тканині, завдяки чому вона отримує більшу кількість кисню і поживних речовин.

Рекомендується приймати 20 грамів цього білка, попередньо розведеного у воді або соку вранці на голодний шлунок, за півгодини до початку тренування і через півгодини після фізичного навантаження. Коктейлі з високим вмістом даного білка також доцільно споживати в проміжках між основними прийомами їжі.

Донатори азоту (NO-бустери) для дівчат

Донатори азоту – це біологічно активні сполуки, які здатні підвищувати рівень вмісту окису азоту в крові людини.

Ці речовини сприяють збільшенню сили і значно підвищують витривалість людини. Окис азоту сприяє релаксації м'язів стінок кровоносних судин, що забезпечує їх розширення. Таким чином, поліпшується кровопостачання м'язів, які піддаються фізичним навантаженням. Це дозволяє частіше і довше тренувати основні групи м'язів. Кров, що проходить через кровоносні судини, створює ефект «пампінгу», тобто обсяг м'язів збільшується безпосередньо після тренувань. Внаслідок «пампінгу» відбувається розтягнення мембран міоцитів (м'язових клітин), що є своєрідним сигналом для їх росту у жінок.

Слід зазначити, що окис азоту бере безпосередню участь у процесі ліполізу, допомагаючи скинути зайву вагу. Рекомендується включати в свій раціон продукти, що містять такі інгредієнти, як аргінін, цитрулін, GPLC (гліцин пропионил-L-карнітин) та пікногенол. Необхідно приймати одну порцію препарату NO-бустера за півгодини-годину до початку тренування.

Кофеїн в спортивному харчуванні для жінок

Кофеїн є найбільш поширеним стимулятором розумової та фізичної активності. Дана речовина істотно підвищує витривалість і допомагає скинути зайві кілограми, оскільки прискорює процес ліполізу під час виконання фізичних вправ.

В цілому ряді добавок кофеїн поєднується з екстрактом зеленого чаю, який посилює його дію. Слід зазначити, що зелений чай також стимулює метаболічні процеси. Кофеїн здатний запобігти підвищення рівня холестерину та утворення на стінках магістральних кровоносних судин холестеринових бляшок, що оберігає від інфарктів і інсультів. Поєднання кофеїну і екстракту зеленого чаю дозволяє задіяти розщеплені жири в якості енергетичної бази.

Рекомендується споживати 200-400 міліграм цієї речовини 2-3 рази на день, причому один раз – за півгодини-годину до фізичних навантажень.

Риб'ячий жир для жінок

Даний тваринний продукт є унікальним джерелом двох незамінних Омега-3 жирних кислот - ейкозапентаєнової (ЕПК) і докозагексанової (ДГК).

Риб'ячий жир покращує загальний стан більшості органів і систем, він зміцнює імунітет і стимулює процес ліполізу за рахунок активізації особливих генів. Доцільно споживати по 2 грами цього корисного продукту 3 рази на день безпосередньо перед основними прийомами їжі.

Казеїновий білок для жінок і дівчат

Казеїновий білок - це одна з двох різновидів білка, які містяться в молочних продуктах. Казеїн стимулює зростання м'язової тканини і сприяє зниженню ваги у жінок. Таким чином, з його допомогою цілком реально збільшити «суху» м'язову масу. На відміну від сироваткового білка дане з'єднання засвоюється відносно довго. Воно здатне забезпечувати надходження необхідної кількості амінокислот до м'язів протягом досить тривалого часу. Завдяки цьому, казеїновий білок відмінно підходить для прийому у певні години. Його доцільно приймати в період, коли в організм довгий час не будуть надходити живильні речовини. Проведені дослідження наочно показали, що у тих людей, які брали даний білок перед сном, збільшення м'язової маси відбувається швидше, ніж у тих, хто споживав казеїн вранці або обмежувався тільки сироватковим білком.

Як приймати: рекомендується приймати 20 грамів казеїну для жінок ввечері перед сном. Крім того, відмінного ефекту можна досягти за допомогою післятренувальних коктейлів, до складу яких входять по 10 грамів казеїну і сироваткового білка.

Амінокислоти з розгалуженими ланцюжками (ВСАА) для жінок

Деяке спортивне харчування для жінок містить комплекс, що складається з трьох амінокислот (ізолейцину, лейцину та валіну), які мають розгалужену молекулярну структуру.

Зазначені амінокислоти істотно підвищують витривалість і прискорюють процес приросту м'язової маси. Їх унікальна структура дозволяє збільшити тривалість та підвищити ефективність тренувань. Ці амінокислоти для жінок забезпечують організм необхідною при фізичних навантаженнях кількістю енергії. Крім того, вони здатні частково нейтралізувати дію молочної кислоти, нагромадження якої зумовлює виникнення почуття втоми. BCAA беруть безпосередню участь у створенні м'язових волокон як структуроутворювач, так і в якості своєрідного «будівельного матеріалу». Крім того, BCAA сприяють підвищенню рівня гормону росту й інсуліну. Це дуже важливо при підвищених навантаженнях, оскільки інсулін володіє анаболічним ефектом і регулює процес надходження корисних сполук в м'язові тканини. Слід також згадати, що дані амінокислоти сприяють зниженню рівня кортизолу.

Поради та відгуки як приймати: прооптимальна доза BCAA - 5-10 грамів у складі коктейлів. Дані комплекси доцільно споживати безпосередньо перед тренуванням і після її закінчення.

Креатин для жінок і дівчат

Креатин – це азотомістка карбонова кислота, основні запаси якої знаходяться в м'язовій тканині. Це біологічно активна речовина збільшує силу і витривалість. Крім цього, вона сприяє приросту м'язової маси. Найважливішою функцією креатину, купити який в Києві можна у магазині Mordex.Net, є вивільнення максимальної кількості енергії за порівняно малий проміжок часу. Для того щоб постійно підтримувати в організмі потрібний рівень креатину, в період тренувань його слід приймати додатково у складі спеціальних спортивних добавок.

Креатин для жінок забезпечує гідратацію (насичення водою) м'язових клітин, що надає мускулатурі велику рельєфність. 

В залежності від форми випуску конкретної добавки рекомендується приймати від 2 до 5 грамів креатину перед фізичними вправами або безпосередньо після їх закінчення.

Бета-аланін в жіночому спортивному харчуванні

Бета-аланін - це замінна амінокислота. При реакції з гістидином, який також є амінокислотою, дана речовина утворює унікальну біологічно активну сполуку - карнозин. У свою чергу, карнозин стимулює процес ліполізу, що дає можливість швидко позбутися зайвого жиру.

Крім того, він сприяє збільшенню «сухої» маси тіла і підвищує витривалість. Оскільки кількість синтезованого в організмі карнозина безпосередньо залежить від кількості бета-аланіну, одержуваного з їжею, останній рекомендується додатково споживати в складі спеціалізованих спортивних коктейлів.

Оптимальною є доза, рівна 1-3 грамам. Споживати коктейлі з бета-аланином потрібно перед тренуваннями або відразу після них.

Кон'югована лінолева кислота (CLA)

CLA - це речовина, що відноситься до групи Омега-6 жирних кислот. Користь багатьох Омега-6 жирних кислот сумнівна, особливо якщо споживати їх в значних кількостях. Однак до кон'югованої лінолевої кислоти це не відноситься. Дана біологічно активна речовина активізує процес ліполізу, покращує загальний стан здоров'я і сприяє швидкому збільшенню м'язової маси. Під її впливом істотно підвищується витривалість, що дозволяє значно збільшити фізичні навантаження.

Основною функцією CLA є стимуляція процесів метаболізму. У стані спокою дана кислота розщеплює жири. Отримані в результаті даного процесу з'єднання використовуються організмом як джерела енергії, що дозволяє запобігти розпаду білків м'язової тканини.

Оптимальне дозування CLA - 2 грами. Цю кількість речовини доцільно споживати 3 рази на день паралельно з основними прийомами їжі.

Кальцій

Кальцій є одним з мінералів, які життєво необхідні для забезпечення нормального функціонування цілого ряду органів і систем.

Від рівня вмісту кальцію в організмі безпосередньо залежить стан кісток і зубів. Крім того, даний елемент бере найактивнішу участь в процесі скорочення м'язів. Якщо в організмі має місце дефіцит кальцію, то м'язи не можуть нормально функціонувати.

Кальцій відіграє велику роль в процесі спалювання надлишків жиру , оскільки знижує вироблення гормону кортизолу, гальмуючого розщеплення жирових молекул. Крім того, даний мінерал уповільнює всмоктування з кишечника жирів. При регулярних фізичних навантаженнях рекомендується приймати по 500-600 міліграмів кальцію 2 рази на день.

Вітамін Д для жінок в спортивному харчуванні

Вітамін D - це виключно важливе біологічне з'єднання, яке виробляється в організмі під дією сонячного ультрафіолету.

Від рівня вмісту вітаміну D багато в чому залежить міцність кісткової тканини. Крім того, дана речовина має безпосередній вплив на рецептори м'язової тканини і активує гени, які відповідають за ріст і силу м'язів. Разом з кальцієм даний вітамін стимулює процес ліполізу, допомагаючи скинути зайву вагу. Рекомендується приймати по 2000 МО вітаміну D разом з препаратами кальцію.

Екстракт зеленого чаю

Екстракт зеленого чаю є сумішшю біологічно активних речовин, найважливішим з яких є епігаллокатехін (ЕГКГ) .

ЕКГК відповідає в організмі за блокаду норадреналіну, який є гормоном-медіатором. Норепінефрин - це попередник адреналіну, який прискорює процеси метаболізму і стимулюючий ліполіз. Під дією ЕКГК в організмі підтримується досить високий рівень норадреналіну, що підвищує витривалість і прискорює процес відновлення після фізичних навантажень. Крім того, під дією екстракту зеленого чаю істотно поліпшується стан суглобів.

ЕГКГ рекомендує приймати по 300-500 міліграмів 3 рази на день. Один з прийомів - за півгодини-годину до початку тренування.

Комплекс вітамінів групи В

Вітаміни для жінок необхідні для нормальної життєдіяльності організму. Даний вітамінний комплекс сприяє отриманню енергії з речовин, що надходять в організм з їжею. Він прискорює процес оксигенації м'язової тканини, що істотно збільшує їх силу і витривалість. Прийом вітамінів групи В дозволяє уникнути занепаду сил після активних тренувань. Рибофлавін поліпшує процес травлення і відповідає за використання білка, отриманого з їжею, як джерело амінокислот - «будівельного матеріалу» для м'язової тканини. Фолієва кислота відповідає за нормальний перебіг процесу ембріогенезу і бере найактивнішу участь у виробленні такого необхідного з'єднання, як окис азоту.

Разова доза унікального комплексу В-100 включає по 100 мг основних вітамінів групи B (тіаміну, рибофлавіну, ніацину, пантотенової кислоти та піридоксину), а також по 100 мкг кобаламина, фолієвої кислоти і біотину. Приймати препарат потрібно 1 раз на день.

Вітамін С (аскорбінова кислота)

Вітамін С - це дуже важливе біологічне з'єднання, від якого багато в чому залежить стан імунітету. Аскорбінова кислота є надзвичайно потужним антиоксидантом, який ефективно нейтралізує вільні радикали, що неминуче утворюються при підвищених фізичних навантаженнях.

Вітамін С бере безпосередню участь в синтезі ряду гормонів, а також амінокислот і колагену. Даний вітамін забезпечує збільшення рівня вмісту окису азоту, що дозволяє за досить короткий відрізок часу збільшити обсяг, силу і витривалість м'язів.

Рекомендована доза становить 1000 міліграмів. Дану дозу вітаміну С рекомендується приймати 2 рази на день перед їжею або безпосередньо під час їжі.

Мультивітамінний комплекс для жінок

Дана добавка являє собою ідеально збалансований комплекс вітамінів і мікроелементів  Цей унікальний комплекс, купити який (Київ і вся Україна) можна в магазині Мордекс.Нет, ліквідує дефіцит життєво важливих речовин в організмі, який нерідко спостерігається при активних тренуваннях і дієтах.

Споживання препаратів кальцію і різних вітамінів не скасовує необхідність регулярного прийому даного комплексу. Спеціальна добавка справляє благотворний вплив на стан всіх органів і систем. Приймати стандартну дозу (одну капсулу) необхідно 1 раз на день (краще - в ранковий час).