Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
Все для Фитнеса и Бодибилдинга
0
Мой заказ

MST Sport Nutrition

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Популярний бренд MST Sport Nutrition, купити спортивне харчування яке в Києві за найкращою ціною в Україні ви можете в магазині Mordex.Net, почав свою діяльність в 2006 році в місті Берліні. Її засновниками стали професіонали в таких видах спорту, як бодібілдінг, легка і важка атлетика. Вони поставили собі за мету: випускати спортивне харчування високої якості для тих, хто активно і професійно займається спортом.

Відгуки про бренд спортивного харчування MST Sport Nutrition в Україні

У планах творців компанії було продавати готову продукцію тільки на внутрішньому ринку Німеччини, але харчування виявилося настільки затребуваним і популярним, що з 2015 року його стали поставляти в кілька європейських країн і на американський континент.

Керівництво MST Germany розуміло, що лінії по виробництву, обладнання і саме спортивне харчування повинні відповідати всім нормам і стандартам, які прийняті в Німеччині та Євросоюзі. Тому до вибору постачальників сировини пред'являлися дуже строгі вимоги. В результаті на постійній основі компанія працює тільки з перевіреними і відповідальними японськими, американськими, європейськими та китайськими виробниками компонентів для спортпіта, які мають кращі показники якості і ідеально підходять в якості джерела білка, протеїну , амінокислот і вітамінів.

Чим відрізняється MST Sport Nutrition від своїх конкурентів?

Головними відмітними особливостями компанії і її продуктів є:

  1. Все виробництво MST Sport Nutrition розташовується на території Німеччини, а це значить, що вся продукція сертифікована і відповідає найвищим вимогам стандартизації ISO 22000, НАССР, ISO 22000: 2005, GMP, GHP, GLP (дослідження в лабораторіях)
  2. Кількісне зміст інгредієнтів повністю відповідає тому, що зазначено на упаковці. Компанія дорожить довірою своїх споживачів, тому всі спортивні добавки і додаткове харчування виробляються в строгій відповідності світовим нормам і стандартам.
  3. Протеїнова лінійка MST Sport Nutrition відрізняється високим вмістом поживних речовин і біологічною цінністю. У складі продукції немає консервантів (особливо це стосується бензойної кислоти і її похідних, їх дуже часто можна зустріти в Спортпіт інших виробників), антибіотиків, штучних і токсичних добавок.

Біодобавки торгової марки MST затребувані спортсменами всього світу через їх якісних показників і величезного вибору різних продуктів. Тепер спортивне харчування цього бренду продається і в Україні, купити його за найкращою ціною в Києві можна в інтернет магазині Mordex.Net.

Зокрема в лінійці МСТ СПОРТ представлені амінокислотні і вітамінні комплекси , протеїнові і вуглеводні коктейлі, ВСАА , бустери різного спектру дії, трібулус , спалювачі жиру , предтреніровочную порошкові суміші, креатин , карнитин та інші спеціальні добавки.

МСТ Спорт - німецька якість і надійність

Оскільки засновниками компанії є професіонали в своїх видах спорту, вони розуміли наскільки важливо випускати якісну і з ефективно працюючої формулою продукції. Адже на їхню думку, щоб досягти вершин спортивних результатів, потрібно не тільки багато і наполегливо тренуватися, стежити за раціоном харчування, а й підтримувати організм спеціальними добавками. Бренд MST Sport Nutrition активно і регулярно співпрацює з НДІ і великими лабораторіями, так як розробки нових продуктів запускаються у виробництво тільки після ретельних випробувань і аналізів.

Саме тому компанія випускає і реалізує спортивне харчування рівня «high quality», що відповідає відомому у всьому світі німецькій якості. Виробляються добавки за світовими і європейськими стандартами і нормами.

Де купити СпортПит MST Sport Nutrition в Києві і Україні - ціни

Спочатку своєї діяльності керівники компанії розраховували тільки на внутрішній ринок Німеччини. Але коли маркетологом став Маркус Кауфман, він вніс нові та оригінальні ідеї, як поліпшити впізнаваність бренду не тільки в країні, але і за кордоном. І вже в 2015 році спортивне харчування MST Germany почали продавати в більшості країн Євросоюзу і в Америці, а незабаром і в Україні.

Грамотне освіту цін дозволяє купувати продукцію компанії різному колі покупців, а завдяки якості та широкому асортименту вона стала затребуваною і мега популярною у всьому світі.

Сьогодні спортивне харчування від МСТ можна придбати в Україні за мінімальними цінами в інтернет магазині Мордекс.Нет, підібравши при цьому препарат, який відповідає потребам будь-якого атлета.

Доставка здійснюється в м Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя та ін.

Замовити ☎ (093) 88-00-650

Развернуть
Наверх